PRZEGLĄD FIRM consultingowych i doradczych 2023

Zestawienie

SPRAWDŹ >

Usługi consultingowe to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów w branży nieruchomości komercyjnych. Doradztwo zyskuje przychylność zarówno olbrzymich, jak i dopiero rozwijających się podmiotów – najemców i właścicieli nieruchomości. Skomplikowane procesy gospodarcze i niełatwe struktury biznesowe niejednokrotnie wymagają opinii doświadczonego eksperta, który wyróżnia się neutralnością, obiektywizmem oraz fachową wiedzą.

Przegląd firm powstał z myślą o wszystkich, którzy potrzebują rzetelnego doradztwa. Przygotowaliśmy listę doświadczonych firm, które w zależności od wymagań oferują szereg profesjonalnych usług z zakresu zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie i wynajmie powierzchni, wyceny, obsługi finansowej (doradztwo prawne, podatkowe, gospodarcze, transakcyjne, wsparcie księgowe), obsługi technicznej, doradztwa strategicznego i nie tylko.

Zestawienie to podręczny przewodnik zawierający wizytówki firm świadczących usługi z tego sektora. Każda z wizytówek zawiera podstawowe informacje na temat ich działalności: dane firmy, specjalizację, informacje o firmie oraz przykłady topowych kontraktów, a także kontakt do przedstawiciela – eksperta.

Zestawienie zostało opublikowane w jesiennym wydaniu dwumiesięcznika „Real Estate Magazine” (nr 5/2023, październik-listopad).

Partnerzy przeglądu:

Axi Immo Group Sp. z o.o.

Baker Tilly TPA

BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o.

Colliers Poland Sp. z o.o.

Corees Polska

Cushman & Wakefield

NEWMARK POLSKA Sp. z o.o.

TPA Poland

 

SPRAWDŹ >

Przypisy