Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

13 maja 2020

Pałac Młodziejowskiego (Miodowa 10) w Warszawie zmienia właściciela

7
FFA Real Estate Ltd., działając w imieniu spółki celowej MIDOLUX 2 SA, ogłasza zakup zabytkowego Pałacu Młodziejowskiego, położonego w sercu Starego Miasta w Warszawie.

Budynek przy ul. Miodowej 10 zapewnia ok. 6 970 mkw. powierzchni biurowej klasy A.  Sprzedającym, któremu w transakcji doradzała firma CBRE, był fundusz inwestycyjny zarządzany przez PATRIZIA AG.

Pałac Młodziejowskiego to prestiżowy historyczny budynek, zbudowany w XVII wieku, przebudowany w XIX wieku i odrestaurowany po II wojnie światowej. W latach 2010-2011 przeszedł gruntowny remont, dzięki któremu został przekształcony w nowoczesny biurowiec.

Budynek jest położony w świetnym punkcie komunikacyjnym zabytkowej części Warszawy, przy ulicy Miodowej 10. Wśród najemców biurowca są m.in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Sąd Apelacyjny w Warszawie.

- Inwestorzy stale szukają atrakcyjnych lokalizacji i unikalnych projektów, które gwarantują długoterminową, bezpieczną lokatę kapitału i wysokie zwroty. Niewątpliwie Pałac Młodziejowskiego, prestiżowo położony i z wyjątkowymi najemcami, jest właśnie takim projektem. To nasza trzecia transakcja ze sprzedającym w trakcie ostatnich miesięcy, co pokazuje wysoką płynność warszawskiego rynku biurowego....

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy